Odpowiednie osłony okienna dla Twojego domu

Decydując się na zakup domu jednorodzinnego warto zastanowić się nad odpowiednimi osłonami okiennymi. Ochronią one pomieszczenia przed nadmiernym przegrzewaniem się, a ponadto sprawią, że budynek nabierze niezwykle estetycznego i atrakcyjnego wygladu. 2012 orange ma w swojej ofercie wiele rolet, żaluzji oraz markiz. Wierzymy, że wśród nich znajdziesz te, które zapewnią Ci najlepszy komfort.

Rolety firmy 2012 orange dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu sprawdzą się w każdego typu pomieszczeniach. Składają się one z walka mocowanego na wkręty i wysuwanego materiału, odpornego na płowienie. Osłony te są skuteczne dzięki zastosowaniu właściwej tkaniny. Chronią one przestrzeń domu przed nadmiernym ciepłem słonecznym. Modele wzbogacone o dodatkową powłokę dodatkowo odbijają promienie UV.

Zasłony plisowane rozwijają się w dwie strony, dzięki czemu możemy zasłonić wybraną przez nas odpowiednia część okna.

Żaluzje firmy 2012 orange mają belkę, którą przytwierdza się do górnej ramy oraz poziomych lameli z odpowiedniego materiału. Można stosować je w oknach fasadowych oraz dachowych. Żaluzje skutecznie regulują ilość światła, które bezpośrednio wpada do pomieszczenia. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, jednak największą popularnością cieszą się białe i proste osłony.
Aranżując dom jednorodzinny warto zwrócić uwagę na wiele ważnych elementów. Osłony pełnią bardzo ważną funkcję termoregulującą, nie są tylko ozdobą budynku. Warto zatem dobrze zastanowić się jakie wybrać, by zabezpieczyć dom przed nadmiernym nagrzewaniem.